ردکردن این
تیرآهن ذوبی چیست؟

تیرآهن ذوبی چیست؟

مقدمه

تیرآهن ذوبی یکی از اقسام تیرآهن های موجود در بازار ایران است که قطعاً اگر در بازار آهن آلات رفت و آمد کرده باشید اسم آن به گوشتان خورده است. تیرآهن در اشکال مختلفی عرضه می شود و قیمت تیرآهن نیز بسته به نوع و کیفیت آن قیمت گذاری می شود. اما تیرآهن ذوبی چه تفاوتی با دیگر تیرآهن ها دارد و کاربرد آن در صنایع و ساختمان سازی چیست؟

همانطور که میدانید این محصول  یکی از مصالح مهم در حوزه ی ساخت و ساز آهن است که مقاومت و استحکام ساختمان را تضمین می کند، بنابراین استفاده از آهن آلات استاندارد و مقاوم در برابر فشار بیرونی تاثیر بسیار زیادی در ساخت و ساز دارد. در این مقاله به تیرآهن ذوبی یکی از انواع تیرآهن اشاره خواهیم کرد پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

تیراهن ذوبی

تیر آهن ذوبی چیست؟

تیرآهن ذوبی از محصولات فولادی اصفهان است که  در صنعت ساخت و ساز در انواع مختلف با توجه به نقشی که دارد بکار گرفته می شود و جزو برترین محصولات در بازار های ایران می باشد. برای مشاهده تمامی تیرآهن ها و قیمت آنها می توانید به صفحه اصلی آهن مهام مراجعه کنید.

 

ویژگی های تیرآهن ذوبی

این محصول به دلیل کیفیت بالایی که  در استفاده از مواد اولیه خیلی خوب دارد جزو برند های برتر شناخته می شود.وزن هر شاخه از این تیرآهن ها نسبت به کارخانه های مشابه سنگین تر است و در بسته بندی های مناسب تر قرار میگیرد.استاندارد های درنظرگرفته شده برای انواع تیرآهن ها را می توان در تیر آهن ذوبی مشاهده کرد.

از دیگر ویژگی هایی که در این محصول باکیفیت میتوان به آن اشاره کرد صادر کردن این محصول به سایر کشورهاست که بر اساس سایز که از 12 تا 30 و طول 12 متر تولید و صادر می شود

علامت اختصاری ESCO که مربوط به ESFAHAN STEEL COMPANY به عنوان آرم تیرآهن ذوبی اصفهان حک می شود و خاطر نشان شود که این نوع تیرآهن از استاندارد اروپایی پیروی می کند.

قیمت تیرآهن ذوبی

به میزان عرضه و تقاضا و نوسان قیمت دلار و شرایط اقتصادی و بورسی قیمت آهن و فلزات سنگین هم تغییر می کند و قیمت تیرآهن ذوبی با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد و شرایطی که به آنها اشاره شد نسبت به سایر فلزات بیشتر است

نکته پایانی

در این مقاله به کیفیت بالای تیرآهن ذوبی، بکار بردن مواد اولیه بسیار عالی در این محصول، استفاده از دانش و تکنولوژی روز در تولید این محصول، برند بودن و صادر شدن به بیشتر کشورهای توسعه یافته شناخت پیدا کردیم که همه ی این ویژگی ها ما را به این امر رهنمون می کنند که برای احداث هر پروژه ی ساختمانی اسکلت اصلی ساختمان ها را تیرآهن تشکیل می دهد که از مهم ترین ویژگی های تیرآهن قدرت بخشی به سازه های در حال ساخت است و ویژگی هایی که به آنها اشاره شد از خصوصیات بارز تیرآهن ذوبی ساخت اصفهان می باشد که نامی آشنا در سرتاسر این قاره است.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *